Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Cyclustoernooi 2022-2023 - dag 4 (finales)

 

  Poule A TOTAAL
Team Naam 1 Naam 2 1e Uitslag 2e Uitslag 3e Uitslag 4e Uitslag w s Rang
A3 Patrick Bakens Erwin Cortooms A6 13 2 A5 13 6 A8 13 3 A7 13 1 4 40 1
A4 Jos te Boekhorst Laurent Bonafe A5 13 6 A8 13 8 A7 13 4 A6 13 6 4 28 2
A2 Andre Abdoella Christ van Esch A7 13 2 A6 1 13 A5 13 5 A8 13 9 3 11 3
A1 Bernard Bredow Jan van Keulen A8 13 10 A7 13 12 A6 2 13 A5 13 4 3 2 4
A6 Johan v d Heuvel Stan Visser A3 2 13 A2 13 1 A1 13 2 A4 6 13 2 5 5
A8 Wim v d Rijdt Gerrie v d Rijdt A1 10 13 A4 8 13 A3 3 13 A2 9 13 0 -22 6
A5 Marco Zelten John Odekerken A4 6 13 A3 6 13 A2 5 13 A1 4 13 0 -31 7
A7 Jan van Neerven Huub Bergmans A2 2 13 A1 12 13 A4 4 13 A3 1 13 0 -33 8
 
  Poule B TOTAAL
Team Naam 1 Naam 2 1e Uitslag 2e Uitslag 3e Uitslag 4e Uitslag w s Rang
B2 Maarten v Hout Ralf Ebben B7 13 9 B6 13 10 B5 13 0 B8 13 11 4 22 1
B1 Hein Bakens Maria v Berkel B8 9 13 B7 13 0 B6 13 9 B5 13 7 3 19 2
B3 Andre v d Nieuwenhof Annie v d Nieuwenhof B6 13 6 B5 13 10 B8 13 4 B7 6 13 3 12 3
B4 Tony Beks Ton Derogee B5 13 3 B8 4 13 B7 13 2 13 3 13 2 2 4
B8 Sjaak van Grootel Pieter Moors B1 13 9 B4 13 4 B3 4 13 B2 11 13 2 2 5
B6 Maria de Beer  Martijn Moors B3 6 13 B2 10 13 B1 9 13 B4 13 3 1 -4 6
B7 Rens Berkelmans Gijs van Keulen B2 9 13 B1 0 13 B4 2 13 B3 13 6 1 -21 7
B5 Wil Passier Kees Luijten 13 3 13 B3 10 13 B2 0 13 B1 7 13 0 -32 8
 
  Poule C TOTAAL
Team Naam 1 Naam 2 1e Uitslag 2e Uitslag 3e Uitslag 4e Uitslag w s Rang
C2 Carel Copier Jolanda Visser C7 13 4 C6 13 3 C5 13 1 C8 13 3 4 41 1
C3 Leon Schoenmakers Chantal Moors C6 13 10 C5 13 11 C8 13 1 C7 13 6 4 24 2
C1 Karel Kreijveld Nellie Hendriks C8 13 10 C7 13 12 C6 8 13 C5 13 8 3 4 3
C6 Wil de Louwere Esther de Louwere C3 10 13 C2 3 13 C1 13 8 C4 13 5 2 0 4
C4 Henk Smulders Trudy v d Hagen C5 13 11 C8 5 13 C7 13 10 C6 5 13 2 -11 5
C8 Frenk v Mierlo Maria Thijssen C1 10 13 C4 13 5 C3 1 13 C2 3 13 1 -17 6
C7 Maartje v d Meij Josien Beks C2 4 13 C1 12 13 C4 10 13 C3 6 13 0 -20 7
C5 Andre Verbakel Martien v d Hurk C4 11 13 C3 11 13 C2 1 13 C1 8 13 0 -21 8
 
  Poule D TOTAAL
Team Naam 1 Naam 2 1e Uitslag 2e Uitslag 3e Uitslag     w s Rang
D3 Kees v Vlijmen Nellie v Vlijmen D4 13 9 D2 13 4 D1 13 3       3 23 1
D2 Joop v Grinsven Karen v Grinsven D1 13 4 D3 4 13 D4 13 10       2 3 2
D4 Bert Goorts Frans Fransen D3 9 13 D1 13 5 D2 10 13       1 1 3
D1 Margriet Weber Wilma Nillissen D2 4 13 D4 5 13 D3 3 13       0 -27 4